Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

14,00 – Ипсуич – Уигън, Англия, Чемпиъншип, пряко Нова Спорт
14,00 – Лил – Метц, Франция, Лига 1, пряко RING
15,00 – Алавес – Бетис, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
15,30 – Спарта Ротердам – Аякс, Нидарландия, пряко MAX Sport 2
16,00 – Уест Бромич – Лестър, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
16,00 – Ним – Рен, Франция, Лига 1, пряко RING
16,30 – Айнтрахт Нордщед – Леверкузен, Купа на Германия, пряко Нова Спорт
17,00 – Валядолид – Реал Сосиедад, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
17,45 – Грьонинген – ПСВ Айндховен, Нидерландия, Ередивизие, пряко MAX Sport 2
18,00 – Монако – Нант, Франция, Лига 1, пряко RING
18,30 – Тотнъм – Евертън, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
18,45 – ЦСКА 1948 – Монтана, България, efbet лига, пряко Диема Спорт
19,30 – Виляреал – Уеска, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
21,00 – Левски – Етър, България, efbet лига, пряко Диема Спорт
22,00 – ПСЖ – Марсилия, Франция, Лига 1, пряко RING
22,00 – Валенсия – Леванте, Испания, Примера, пряко МАХ Sport 4 и Sport+ HD
06,00 – Сан Хосе Ърткуейкс – Лос Анджелис Галакси, САЩ и Канада, Мейджър лийг сокър, пряко MAX Sport 4

По сателита

14,00 – Енергетик – Слуцк, Беларус, Висша лига, пряко Belarus 5
16,00 – Лориан – Ланс, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 1 (Хърватия)
16,00 – Анже – Реймс, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
16,00 – Дижон – Брест, Франция, Лига 1, пряко beIN Sports Mena
16,30 – Динамо Москва – Рубин Казан, Русия, Премиерлига, пряко МАЧ! Премиер
17,00 – Вардар Скопие – Шкупи, Северна Македония, Първа лига, пряко МРТ1
17,45 – Ваалвайк – Витес, Нидерландия, Ередивизие, пряко Fox Sports 2 HD (Нидерландия)
19,00 – ЦСКА Москва – Спартак Москва, Русия, Премиерлига, пряко МАЧ! Премиер
19,00 – Одензе – ФК Копенхаген, Дания, Суперлига, пряко TV3+
19,00 – Стрьомсгодсет – Розенборг, Норвегия, Елитсериен, пряко DPlay
19,00 – Явор – Войводина, Сърбия, Суперлига, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
20,00 – Трабзонспор – Бешикташ, Турция, Сулерлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
20,00 – Локомотива Загреб – Горица, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
20,30 – Олимпиакос Никозия – Докса Катокопия, Кипър, първа дивизия, пряко Cvtanet
21,15 – Олимпия Любляна – Мура, Словения, Първа лига, пряко Slovenia TV2
21,30 – ЧФР Клуж – Херманщад, Румъния, Лига1, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
22,00 – Флуминензе – Коринтианс, Бразилия, Серия А, пряко Sport 2 (Сърбия)

loading...