Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

20,00 – Зоря Луганск (Укр) – ЦСКА-София, Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко bTV Action
20,30 – ТНС (Уелс) – Лудогорец, Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Диема Спорт
21,30 – Страсбург – Локо (Пд), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Диема Спорт 2
21,45 – Уулвърхемптън (Анг) – Пюник (Арм), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Нова Спорт
03,30 – Колон (Арж) – Сулия (Вен), Копа Судамерикана, четвъртфинал, реванш, пряко MAX Sport 4

По сателита

14,35 – Далиан Ифан – Пекин Гуоан, Китай, Суперлига пряко Arena Sport 1 (Словакия)
19,00 – ХИК Хелзинки (Фин) – Рига (Лат), Лига Европа, трети квалификационен кръг реванш,пряко Laolal.tv
19,30 – Динамо Тбилиси (Груз) – Фейенорд (Хол), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Veronica HD
19,45 – Спартак Москва (Рус) – Тюн (Швейц), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
20,00 – Йони Малатияспор (Тур) – Партизан (Сър), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
20,00 – Шахтьор Солигорск (Блрс) – Торино (Ит), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
20,00 – Аполон Лимасол (Кип) – Аустрия Виена (Ав), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко ORF 1
20,00 – Млада Болеслав (Чех) – Стяуа (Рум), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Pro TV
20,00 – Бней Йехуда (Изр) – Нефтчи (Азер), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Sport 3 (Израел)
20,00 – Судува (Лит) – Макаби Тел Авив (Изр), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко LRT+
20,00 – БАТЕ Борисов (Блрс) – Сараево (БиХ), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко ВНТ 1
20,30 – Апоел Беер Шева (Изр) – Норкьопинг (Шв), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Sport 2 (Израел)
20,30 – Трабзонспор (Тур) – Спарта Прага (Чех), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Smart Spor
21,00 – Виктория Пилзен (Чех) – Антверпен (Бел), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко СТ Sport
21,00 – АЕК Атина (Гър) – Университети Крайова (Рум), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Nova Sports 2 (Гърция)
21,00 – Валета (Мал) – Астана (Каз), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко KazSport
21,30 – Айнтрахт Франкфурт (Гер) – Вадуц (Лихт), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Nitro
21,30 – Арис Солун (Гър) – Молде (Hop), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Cosmote Sport 1 (Гърция)
21,30 – ПСВ Айндховен (Хол) – Хаугесунд (Hop), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Veronica HD
21,30 – A3 Алкмаар (Хол) – Мариупол (Укр), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко SBS 9
21,30 – Гент (Бел) – АЕК Ларнака (Кип), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal .tv
21,45 – Рейнджърс (Шот) – Мидтиланд (Дан), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
21,45 – Абърдийн (Шот) – Риека (Хърв), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 1 (Хърватия)
21,45 – Брага (Порт) – Брьондби (Дан), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко Sport TV1
22,00 – Еспаньол (Исп) – Люцерн (Швейц), Лига Европа, трети квалификационен кръг, реванш, пряко SRF 2
22,15 – Викингур – Брейдаблик, Купа на Исландия, полуфинал, пряко Stod 2 Sport