Локо Сф на финал при ветераните,Въстаник започна с 8 човека!

2
-
-

Локомотив София  се класира за столичния финал при футболните ветерани. Там „червено-черните“ ще се изправят срещу Витоша (Бистрица).Локото разгроми Въстаник (Войнеговци) с 5:1 като гост. Над 50 зрители на стадион „Гунди“ видяха на терена свои любимциот близкото минало.Като извинение за тежката загуба на домакините може да послужи и обстоятелството, че те започнаха с 8 души (!), играха така близо 20 минути, а завършиха мача с 10 души. При неравенството на терена логично беше да се стигне и до поражението на Въстаник.Калоян Караджинов откри резултата в 7-ата минута, Бойко Величков покачи след четвърт час игра. После Владо Манчев и отново Кайо докараха нещата до 0:4. Кристиян Добрев се разписа за 0:5 секунди преди почивката.През второто полувреме срещата се доиграваше. Почетното попадение за Въстаник беше дело на Павел Асенов.За Локото играха още звезди като Христо Коилов, Бойко Величков, Юли Петков, Георги Борисов, Владо Манчев, Валери Йочев, Иван Пасков, Милен Радуканов. С капитанската лента тимът изведе бившият шеф на БДЖ Владимир Владимиров.Най-известното име в редиците на домакините беше вратарят Васил Василев – Дзоф.В следващата фаза Локото ще се изправи срещу Витоша (Бистрица), който елиминира Левски след 6:4.

Източник и снимка: vitoshanews.com