Локо (Пд) изрева от съдията на мача с Нефтохимик: Слаби отсъждания, изравниха ни от засада

0
lokomotiv plovdiv u19
-
-

Нефтохимик и Локомотив (Пд) не успяха да се победят в мач от IX кръг на Елитната група U19. Срещата на стадиона в Българово завърши 2:2, като пловдивчани имат сериозни претенции към съдийските отсъждания. Ето и какво пишат за двубоя „смърфовете“ на официалния си сайт, без редакторска намеса:

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години завърши наравно 2:2 като гост на Нефтохимик (Бургас) в мач от 9-тия кръг на Елитната група. Точни за „черно-белите“ бяха Алесадро Хожабрапур и Октай Юсеин. Срещата, която се състоя от 15:30 в село Българово, бе белязана и от редица слаби съдийски отсъждания.

Всички голове в срещата паднаха още през първата част. „Шейховете“ откриха първи резултата в началните минути за 1:0. Локомотив успя да обърне за 1:2, като първо Алесандро Хожабрапур вкара, а после и Октай Юсеин добави едно попадение. Домакините стигнаха до равенството в края на първото полувреме след гол от явна засада. През втората част Локомотив имаше добри положения пред вратата на „зелените“, но двата тима поделиха точките за крайното 2:2.

В следващия кръг Локомотив е домакин на Славия (София). Срещата е насрочена за неделя (07.10) от 15:30 на помощния терен на Лаута.