0
liverpool bayern sadio mane
-
-

Ливърпул и Байерн (Мюнхен) не успяха да се победят в първи 1/8-финал в Шампионската лига. На „Анфийлд“ съперниците изиграха ялови 90 минути, завършвайки 0:0. По този начин всичко остана да се реши на реванша.

В 12-ата минута Салах стреля от въздуха, но не успя да затрудни Нойер. В 16-ата минута пък Мане стреля покрай вратата.

В 32-ата минута Ливърпул пропусна най-доброто си положение до момента. Шут на Наби Кейта бе блокиран от защитник. Топката обаче отиде в Садио Мане, който сам срещу вратаря стреля изключително неточно и не уцели вратата.

В началото на втората част Коман подаде към Левандовски, който падна след сблъсък с Фабиньо. Съдията обаче не отсъди дузпа.

В 59-ата минута Гнабри стреля мощно от дистанция, но топката профуча над напречната греда.

Едва 5 минути преди края на редовното време дойде най-интересната ситуация за втората част. След центриране в наказателното поле, Мане засече отблизо с глава, но Нойер спаси.