Левски с победа и равен срещу Ботев (Пд) в Елитните групи (ВИДЕО)

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 15 и до 17 години записаха победа и равенство на стадион „Георги Аспарухов“ срещу „Ботев“ (Пловдив) в мачове от 14-ия кръг на Елитните групи.

„Левски“ U17 победи с 3:1 връстниците си от Пловдив. Два гола за „сините“ вкара Любомир Тодоров – в 30-та и в 77-та минути. Едно попадение добави Преслав Бачев в 72-та минута.

Воденият от треньора Виктор Димитров тим е на трето място в класирането с 29 точки и мач по-малко. Лидер е „Лудогорец“ с 32 точки и мач повече.

Съставът на „Левски“ U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Кристиан Красимиров (61 – 11. Адриан Райчев), 8. Цветомир Тодоров (70 – 3. Виктор Любенов), 9. Преслав Бачев (80 – 18. Али Айвазов), 10. Любомир Тодоров, 14. Александър Божилов, 17. Петко Панайотов (80 – 19. Георги Русинов).

„Левски“ U15 завърши наравно – 0:0 с пловдивчани. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на трето място в класирането с 30 точки. Лидер е „ЦСКА-София“ с 39 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 12. Александър Марков, 6. Кристиан Йорданов, 2. Димитър Яръмов, 5. Стоян Добрев, 3. Александър Кръстев, 19. Давид Димитров (58 – 7. Мартино Йорданов), 14. Михаил Петров (к), 11. Калоян Атанасов (62 – 16. Данаил Ластарджиев), 20. Марто Бойчев, 17. Денис Гиведжов, 18. Кристиян Илиев (45 – 8. Стивън Стоянчов).