Левски – Брага е разпродаден, но все още имаш шанс да отидеш на мача!

0
Giveaway 1280x720
- -

От ПФК „Левски“  официално обявиха, че билетите за домакинския мач срещу „Спортинг“ (Брага) са разпродадени! В четвъртък вечер стадион „Георги Аспарухов“ ще бъде изпълнен с хиляди „сини“ сърца, готови да подкрепят отбора в това важно европейско предизвикателство.

Но ако все още не си успял да се сдобиеш с мечтания билет – не губи надежда! Палмите имат специална изненада за теб!

Все още имаш шанс да присъстваш на срещата и да подкрепиш „сините“ в четвъртък, защото генералният спонсор на отбора провежда специален GIVEAWAY, създаден специално за феновете със сърце.

Двама късметлии, чиито имена ще станат ясни в четвъртък в 15:00 ч., ще се сдобият с ексклузивни билети за срещата – пропуски за VIP ложата в „СЕКТОР А“.

А най-хубавото е, че късметът може да ти се усмихне само с няколко лесни стъпки, които може да разбереш тук. С любов към отбора, нека „синият“ късмет бъде с теб!

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments