Кариана би Славата в последната минута и се върна на върха(СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Кариана победи с 2:1 коравия отбор на Струмска слава (Радомир) в среща от 15-ия кръг на Втора професионална лига.
Още във 2-та минута домакините поведоха след попадение на Владислав Цеков-Каската с глава.В 23-тата минута Лбюо Граминов бе близо до папдение за гостите,но вратарят Станев го изпревари. До края на полувремето Евгени Игнатов пък не успя да вкара за Кариана.

Второто полувреме започна с натиск на гостите и два пропуска на капитана им Борислав Николов. В 63-та минута обаче далечен шут на Николай Ганчев завари неподготвен Станев и резултатът бе изравнен. В 78-та мин. удар с глава на влезлия като резерва Димитър Петков се отби от гредата.
В 89-та мин. обаче стражът на Струмска слава бе безпомощен при удара с глава на резервата Жустино Мендеш. Бившият нападател на Беласица Петрич се възползва по най-добрия начин от центриране от фаул от ляво на Евгени Игнатов. Главният съдия Християна Гутева всигна общо 7 жълти картона в мача