Иван Колев: Липсата на класа попречи! Не знам дали е възможно за кратък срок да настъпи сериозна промяна

0
-
-

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Иван Колев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Берое.

„Поздравявам Берое. Изказвам съжаление от резултата. Първото полувреме стояхме много организирано, но нямахме необходимата класа да задържим топката. Първите 20 минути на второто полувреме се загубихме и то най-вече в двубоите един на един. От там Берое установи надмощие. Липсата на класа попречи. А може би и повече напрежение попречи да държим топката по-дълго време и да опитаме да направим нещо по-опасно.

С това разполагаме в момента. Опитваме да оптимизираме всеки футболист. Надявам се с хода на мачовете да имаме по-добър облик.

Не знам дали е възможно за кратък срок да настъпи сериозна промяна. Локо (Пд) са отбор със самочувствие, със силно присъствие в българския футбол.

Изказвам своята похвала към футболистите за дисциплината и огромното старание, което вложиха на терена. Това е пътят в сегашната ситуация“, коментира Колев.