Годой изземва ролята на Питас за титулярен изпълнител на дузпи в ЦСКА?

0
leandro godoi
Снимка: cska.bg
- -

Леандро Годой най-вероятно ще се превърне в титулярен изпълнител на дузпи в ЦСКА, след като колегата му в атаката на „червените“ не се справя като такъв. От началото на сезона кипърецът е най-слабият изпълнител на дузпи в Първа лига. Той е стрелял три пъти от бялата точка, а е бил точен само веднъж – в първия кръг при 1:1 с Ботев Пловдив. След това Питас изпусна и срещу Спартак Варна, и онзи ден с „канарчетата“.

На съвсем другия полюс е Леандро Годой. Аржентинецът, който донесе обрата над Ботев Пд с двата си гола, е изпълнил два пъти от бялата точка и няма грешка. В домакинството на Монтана той получи благословията на Питас да бие дузпа, която именно Годой спечели в края на първата част. В самия край на мача пък кипърецът вече беше сменен и аржентинецът вкара още веднъж от бялата точка, оформяйки крайното 3:1 за ЦСКА.

Иначе от началото на сезона и Питас, и Годой имат по 6 гола в Първа лига. Вторият обаче е далеч по-точен от бялата точка./ „Мач Телеграф“

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments