Гигант със силен трансфер- взе бивш футболист на Ботев Пд,Хебър и Спартак Вн!

0
radoslav terziev
- -

Гигант (Съединение) осъществи един от трансферните си удари това зимно междинно попълнение, привличайки опитния защитник Радослав Терзиев.

Роден през 1994 г., Терзиев е едно от разпознаваемите имена в българския футбол. Той е юноша на Спартак (Пловдив) и Ботев (Пловдив), като за „канарчетата“ има почти 150 мача и е носител на Купата и Суперкупата на България.

В последствие защитникът е носил екипите на Монтана, Хебър, Етър, Крумовград, Спартак Варна, отново Хебър и Спортист (Своге).

Терзиев има участия за младежкия национален отбор на България до 21 години. През 2015 г. получава и повиквателна за мъжкия национален отбор от селекционера Ивайло Петев за мач с Румъния, но остава неизползвана резерва.

Спартак тренира при много лоши условия в Пловдив(СНИМКИ)