
Феновете на Левски бяха изключително доволни от погрома над Верея и не скриха това в коментарите си по форумите. Според тях любимците им са се върнали към доброто старо време, когато не прощаваха на аутсайдерите в първенството.
„Има ли толкова публика всеки мач, няма кой да ни спре. Коренно различно е настроението у футболистите“, коментира един от тях.
„Верея не са критерий, но пък и 7 гола не се вкарват всеки ден. Надявам се да има още доста такива мачове“, пожела си друг.
„Радвам се, че се върнах във времето преди, когато мачове срещу измисленяци дори и не исках да гледам, че бях жалостив и само питах – тате с колко?“, отчете трети.
„Мачът ме върна в първите ми сезони на стадиона – доста хора, настроение по трибуните, тотално издевателство над селските отбори!“, допълва го друг.
Според запознати самите играчи обаче са коментирали, че е можело да проявят и милост към съперниците си.
„Прошка никому. Нека да се научат да треперят от нас“, били посъветвани те от служители на клуба.