
Сдружение „Червени сърца“, съставено от фенове на ЦСКА, излезе с публикация в социалните мрежи след мъчния успех на любимците им с 3:1 над Септември. Столичният гранд надви „виненочервените“ с късни попадения в продължението.
От фенската организация пишат, че са притеснени от липсата на ДНК и ценностна система у сегашните играчи и треньор на „армейците“. Причината е снимка от съблекалнята на ЦСКА след последния съдийски сигнал. Статусът на „Червени сърца“ във Facebook бързо набра популярност, а лидерът на организираните фенове Иван Велчев написа, че е абсолютно съгласен с изложената теза.
Ето какво написаха от „Червени сърца“:
Тази снимка показва очевидната причина за състоянието на ЦСКА – неразбиране на ценностната система от сегашните играчи и треньор. ЦСКА не се радва на такива победи.
След такива победи си събираш нещата в съблекалнята, стискаш си ръцете със съотборниците и с наведена глава си тръгваш с дълбоко извинение пред феновете.
Разбирам, че има огромно напрежение в отбора, но то е защото треньора е слаб и няма смелост и самочувствие. ДНК-то на ЦСКА е ШАМПИОНСКО и да биеш Септември е въпрос само на 90 минути.
Ако никой в клуба не разбира това е много тъжно.