
Футболист №1 на България Кирил Десподов направи страхотен мач при завръщането си в Разград като футболист на ПАОК. Капитанът на национания ни тим имаше участие и при трите гола за гръцкия гранд при равенството 3:3 в мач от 6-ия кръг на Лига Европа, като сам вкара първия и подаде за втория. Това обаче не бе достатъчно за ПАОК и от солунския тим не поставиха кресненецът в номинациите за Най-полезен играч на тима в допитването сред феновете за месец декември. Претендентите за приза са ветеранът Тайсон, перлата на бяло-черните Янис Констаделиас и капитанът Андрия Живкович.
„Три победи, две равенства и една загуба. Декември имаше своите добри и лоши моменти – отборът остана на една ръка разстояние от върха в първенството, спечели класиране за Купата на Гърция и е много близо и до продължаване напред в Европа. Много футболисти се отличиха с представянето си, ние подбрахме финалната тройка, а вие ще изберете Най-полезен играч (MVP) на декември чрез paokfc.gr.
Първият номиниран е „дядото“ Тайсон. Бразилецът продължава да опровергава… науката – намира се в невероятна форма, играе и тича безспир и, разбира се, е ключова фигура. През декември отбеляза страхотен гол срещу Арис, подаде три асистенции и не позволи на никого да го спре.
Щафетата поема Янис Констаделиас. Той се завърна след контузия и веднага натисна газта докрай, поднасяйки магически моменти. Мъчеше противниковите защити, бе безупречен тактически, реализира три красиви гола, записа една асистенция и беше истинска наслада за гледане на терена.
Тройката допълва капитанът Андрия Живкович. Неизчерпаема страст, безкрайна работа на терена, лидерско присъствие и, разбира се, ефективност с три асистенции и отлични изяви във всички линии.
Кой е вашият MVP на декември?“, запитаха от ПАОК.
Ексклузивно: Ботев Враца се разделя с бивш футболист на Пирин и Локо Пд






