Делио Роси: Много трябва да внимаваме с ЦСКА!

0
delio rosi
-
-

Треньорът на Левски Делио Роси коментира победата над Верея с 2:0. Италианецът сподели, че е искал от отбора да вкара още голове. Той добави, че реваншът с ЦСКА за Купата на България започва при резултат 0:0, визирайки, че ще бъде грешка, ако момчетата му решат, че всичко е приключило след успеха с 2:0 в първата среща.

„Беше особен мач, защото да играеш без публлика е доста нереално. Няма достатъчно мотивация, когато ги няма феновете. На терена бяхме по-добри. Можехме да водим и с повече от един гол на полувремето. Но после трябваше и да внимаваме, защото преди да си вкарал и втори, мачът не е затворен и това прави нещата по-различни. Първо трябваше да имаме положения, да стигаме до вратата и да имаме там повече хладнокръвие. Беше топло, 2:0 ти дава спокойствие, но не беше най-доброто поведение. Трябваше да търсим и трети, четвърти гол. Дадох възможност и на двама юноши, защото навлизаме в решителната част от шампионата“, каза Роси.

„Сега ще говорим с лекаря и ще преценим ситуацията с Цветкович, дано не е сериозна. Със сигурност ще играе някой на неговото място, ако не може. Имам футболисти, за съжаление отляво имам алтернатива, а отдясно трябва да измисля нещо. 2:0 след първия мач срещу ЦСКА? Има още време до мача. Трябва да започнем да играем все едно е 0:0. Ще бъде грешка, ако сме решили, че с това 2:0 всичко е приключило в наша полза“, добави италианецът.