„Червените“ без гол срещу Лудогорец в Разград от 3,5 години

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

1334 дни – толкова ЦСКА-София е без гол за първенство срещу Лудогорец в Разград, пише „Тема спорт“. За последно армейците се разписаха на „Хювефарма“ в шампионата преди 3,5 години – на 6 април 2018-а, при загубата с 2:3. Точен бе Пинто в 71-ата минута за 2:1 за ЦСКА-София, но после с два гола на Кешеру и Швиерчок в края орлите взеха трите точки и на практика си осигуриха титлата.

Последваха 4 шампионатни срещи в Разград, в които армейците не отбелязаха – два пъти сблъсъците завършиха 0:0 и два пъти паднаха с по 0:1. Така вече 379 минути ЦСКА-София не може да вкара на орлите като гост в Първа лига.

За последно червените спечелиха на стадиона на Лудогорец в шампионата на 5 ноември 2017-а – обрат за 2:1 с голове на Каранга и Меркадо, а между тях бразилецът бе изгонен. Интересно съвпадение е, че попадението на Меркадо пак бе в 71-ата минута, като на Пинто. Победата през есента на 2017-а е и единствената на ЦСКА-София за първенство в Разград.