Черноморец получи гол от съблекалнята, но обърна Атлетик (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец победи като домакин Атлетик (Куклен) в мач от ХХ кръг на Трета лига – Югоизток. На стадион „Черноморец“ „акулите“ се наложиха с 2:1. Двубоят бе излъчен директно от KotaSport TV.

Със спечелените 3 точки Черноморец събра актив от 41 и се изравни с третия Загорец. Тимът от Нова Загора претърпя тотално крушение, губейки с 0:5 визитата си на последния Розова долина.

Срещата започна кошмарно за домакините. След по-малко от 240 секунди игра, футболист на гостите стреля мощно от фал от 25 метра, а топката влетя в долния десен ъгъл на вратата за 0:1.

В 15-ата минута Черноморец можеше да изравни. След центриране от фал, Мирослав Радев засече, но топката срещна лявата греда.

Все пак, в 29-ата минута „акулите“ стигнаха до гол. Антон Узунов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Милен Танев бе точен за 1:1.

Въпреки пълното си превъзходство, бургазлии стигнаха до пълен обрат чак в 77-ата минута. Слави Шопов центрира чудесно от дълбочина. Милен Танев пък от границата на вратарското поле засече от въздуха за крайното 2:1.