Ботев и ЦСКА-София с драматично равенство! Не свирят дузпа за „червените“, признават им гол след игра с ръка

0
Снимка: botevplovdiv.bg
-
-

„Ботев (Пловдив) и ЦСКА-София завършиха наравно 2:2 в среща от 9-ия кръг на U15. Двубоят се игра на изкуствения терен на „Футболен комплекс Ботев 1912“, информират „канарчетата“ на клубния си сайт и допълват:

„Мачът предложи много емоции за зрителите, но зрелището бе опорочено от отсъжданията на главния съдия. Столичани поведоха в резултата с гол на Георги Димитров в 13-ата минута, а малко по-късно „червените“ имаха основателни претенции за дузпа.

В ответната атака Ботев стигна до равенството с гол на Мартин Пенчов. В началото на втората част момчетата на Румен Байрев сътвориха пълен обрат с гол на Андрей Цой. В самия край на срещата тимът от София изравни с гол на Велин Василев, при който играч на „червените“ игра с ръка, но това остана незабелязано от съдията“.