Бислимов след 0:4 от ЦСКА II: Бяха по-добрият отбор от нас!

0
krasimir bislimov
- -

Спартак (Плевен) загуби с 0:4 визитата си на ЦСКА II (София) в мач от 18-ия кръг на Втора лига. Това беше последно гостуване на „синьо-белите“ за 2025 година.

Първото полувреме премина сравнително равностойно, като спокойно можеше да завърши и при равен резултат, но гол в 25-ата минута даде преднина на домакините. Плевенчани имаха една по-добра атака, която Васил Шопов опита да завърши, но ударът му беше избит в корнер, както и още 2-3 атаки, при които липсваше прецизност в последния пас. По-лошото за гостите беше, че вратарят на Спартак Илиян Илиев получи удар в главата още в началото на мача и трябваше да напусне принудително, като беше откаран и в болница.

През второто полувреме „червените“ отбелязаха два бързи гола малко след изтичането на час игра и натрупаха непреодолим аванс. Петнадесет минути преди края плевенчани останаха с човек по-малко след нова контузия в отбора. Любомир Каракашев получи тежък удар и не успя да продължи с участието си, а Красимир Бислимов нямаше право на повече промени. Малко преди края падна и четвъртият гол за ЦСКА II.

„Бяха по-добрият отбор от нас, стояха по-добре от нас. Първото полувреме се получаваше и това, което искахме и ние. През второто вече допуснахме много грешки, особено в защита.“, сподели след срещата старши треньорът на Спартак за официалния сайт на клуба и vtoraliga.bg.

В последния си двубой за тази година Спартак е домакин на Вихрен (Сандански). Срещата е на 6-ти декември, събота, от 14:00 часа.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments