БГ национал с гол, асистенция и контузия за 27 минути в Италия

0
-
-

Андрей Гълъбинов вкара гол, даде асистенция, но и се контузи. Всичко това само за 27 минути игра като титуляр титуляр за Специя. Срещата бе от 33-я кръг на Серия Б – домакинство на Козенца.

Българският нападател даде аванс на “бяло-черните” още в 6-ата минута, когато се освободи от своя персонален пазач и заби топката с глава в мрежата на “вълците”. В 20-ата минута родният национал асистира на Гуаси за 2:0.

В 27-ата минута Гълъбинов тръгна да спринтира за дълго подаване към него, но се хвана за дясното бедро и моментално поиска смяна.

След почивката съотборниците на Гълъбинов вкараха още три гола и записаха разгромен успех с 5:1. Две попадения реализира Мастину (51, 55), а след това и резервата на българина Н`Зола (66) се разписа.

Преди последното попадение на Специя, Брукини (61) отбеляза почетния гол за гостите.