Берое прегази отбора на Микаел Есиен и Черната сила, пред погледа на Бербатов (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
beroe 3 1
-
-

Берое разгроми бронзовия медалист от първенството на Азербайджан Сбаил (Баку) с 4:0 (2:0) в контролна среща в Банско.Проверката бе изгледана от Димитър Бербатов, който води подготовка със старозагорци.

Педро Еуженио откри резултата с удар от около 25 метра в 29-ата минута, а осем минути по-късно отново той удвои с глава след отлично центриране на Рубен Бригидо отдясно. Берое продължи да доминира и след почивката, въпреки че в състава на съперника в игра се появиха ганайската легенда Микаел Есиен и бившият таран на Левски Жуниор Мапуку.

В 69-ата минута Надим Ангелов покачи на 3:0 с глава след прецизно подаване на Милен Желев отдясно. Крайното 4:0 оформи новото попълнение в атаката на „зелените“ Зоран Йосипович, който беше изведен сам срещу вратаря от Ангелов и хладнокръвно реализира в 87-ата минута.