Арда със скучновато равенство срещу косовски тим

0
Снимка: fcarda.bg
-
-

Арда завърши 0:0 с косовския Балкани в първата си контрола от лагера в Турция. Освен тази среща, тимът от Кърджали ще изиграе още четири проверки в южната ни съседка.

В началото на мача косоварите имаха инициативата и на няколко пъти стреляха към Васил Симеонов. На два пъти стражът се намеси хладнокръвно, а веднъж се получи рикошет. В 14-ата минута Георги Атанасов бе близо до откриване на резултата, но не успа да засече топката.

Малко по-късно отново Атанасов можеше да открие, но играч на Балкани изчисти от голлинията. В 31-ата минута Байрам Яшанка от Балкани удари гредата след удар с глава при центриране от корнер.

През второто полувреме нивото на играта спадна, като единствено косоварите имаха две възможности за попадение, но пропуснаха.