Арда пред продажба на свой играч – финансово изгодна оферта е на масата

0
arda otbor
Снимка: facebook.com/FCARDA.bg
- -

В клуба ще вземат решение дали да приемат предложението до дни

Арда е получил оферта от чужд клуб за свой играч, съобщава „Тема Спорт“. В момента ръководството на кърджалийци разглежда предложението, което е финансово изгодно, и до броени дни ще вземе решение дали да предприеме продажбата на въпросния футболист.

В момента трансферните пазари в повечето страни вече са затворени. Но отбори от държави като Бразилия, Китай, Украйна, Швеция, САЩ, Норвегия, Казахстан и Япония могат да осъществят входящи сделки чрез закупуване на играчи.

През зимата кърджалийци се разделиха с трима – Иван Тилев отиде в Хебър, Иво Казаков – в Пирин Благоевград, а наемът на Иснаба Мане изтече. Преди дни клубът скъса договора на Ивелин Попов по взаимно съгласие. В същото време тимът се подсили с централния защитник Мартин Паскалев и нападателя Уилсон Самаке, който е преотстъпен от турския Бандърмаспор.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments