Сенси се сбогува с Анортозис! Последва ЦСКА

0
stefano sensi (1)
Снимка: instagram.com/stefanosensi12
- -

Новият трансфер на ЦСКА – Стефано Сенси, официално се сбогува с Анортозис чриз платформата Инстаграм. “Тема Спорт” видя, че полузащитникът е последвал официалния акаунт на червените в социалната мрежа.

“Специални благодарности на цялото семейство на Анортозис. Още от първия ден ме накарахте да се чувствам като у дома си и аз винаги давах най-доброто от себе си за този отбор. Горд съм, че бях част от него.

Няма да ви забравя и от днес ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици.

Обичам ви”, гласи емоционалното съобщение на италианеца.

Футболистът бе залят от десетки фенове на ЦСКА, които го приветстваха.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани