
ЦСКА е взе по-близо до завръщане у дома, след като стадион „Българска армия“ изглежда все по-готов. По всичко личи, че много скоро мечтата на поколения фенове ще се сбъдне. Това обаче ще кажат от УЕФА и БФС, след като инспектират стадиона до края на месеца.
Очаква се родната футболна централа да даде лиценз на стадиона и ЦСКА да стартира мачовете си в Първа лига именно в своя дом. При УЕФА нещата със сигурност ще бъдат по-сложни, но най-вероятно, ако ЦСКА отстрани Дери Сити, ще приеме следващия си съперник именно на „Българска армия“. Именно след предстоящите инспекции на съоръжението ще стане ясно и кога ЦСКА ще се завърне на него./ „Мач Телеграф“






