Страхотна серия на Жадното със Септември (ВИДЕО)

0
-
-

Септември (София) победи като домакин с минималното 1:0 Пирин (Благоевград). Срещата бе последна от XV кръг на Първа лига. Това бе четвърта поредна победа в първенството за водения от Николай Митов тим.

Единственото попадение в днешния двубой бе дело на Борис Галчев. Капитанът на Септември наказа Пирин в 9-ата минута. Той бе изведен зад защитата на Пирин от Антони Иванов и реализира с лекота. Това се оказа достатъчно на столичния тим да се поздрави с победата.

Дебют за Септември записа австрийският защитник Патрик Весели, който игра цял мач.

След минималния успех тимът от столицата събра 19 точки и се изкачи на деветото място в класирането. Пирин е на 12-ата позиция с 13 точки.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]