Томаш хвърля двама младоци в Битката за Пловдив?

0
Снимка: lokomotivpd.com
- -

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш може да заложи на изключително млада централна двойка защитници в градското дерби с Ботев заради проблемите с Райън Бидунга и бразилеца Луан, пише „Тема спорт“. Няма да е изненада, ако той пусне в сърцето на отбраната Мартин Паскалев и Тодор Павлов. Наставникът е готов да поеме риска, като се довери на 18-годишния юношески национал, който е продукт на школата на черно-белите. Павлов до момента има само няколко минути за първия отбор на смърфовете, които записа в двубоя с Пирин (2:1) от първия кръг. Той се появи на терена в заключителната част, като направи и официалния си дебют за тима.

Възможно е обаче по стара традиция да бъдат преквалифицирани опитните Петрович и Томашевич, които са свикнали да попълват всякакви дупки.

Част от играчите на Локо Пд ще трябва значително да подобрят представянето си, за да не попаднат „под ударите“ на Александър Томаш. След поражението от Берое с 0:2 той посочи, че не е видял „характер и сърце“ в някои футболисти. На този етап черно-белите не предвиждат да привличат още нови играчи. До трансфери все пак може да се стигне, ако някои от сегашните напълно загубят доверието на наставника.