Тунчев: Има и такива мачове, в които не ти се получава нищо! Не сме обявявали цел шампиони

0
-
-

Старши треньорът на Локомотив (Пд) – Александър Тунчев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от ЦСКА 1948.

„Не ни се получаваха нещата. Не успявахме да затваряме пространствата, да си подаваме. Имаше някаква разконцентрираност. Нормално е, има и такива мачове, в които не ти се получава нищо. Разконцентрирането го отдавам може би на умората. Тези момчета играха в по-голямата част от мачовете. Имахме проблеми през изминалия месец – болни от коронавирус, невъзстановени.

Първите 20 минути ги проспахме. Те създадоха 1-2 ситуации. Едно статично положение реши мача. Недобър двубой за нас, но реалният резултат беше равният.

Не сме обявявали цел да сме шампиони. Играем мач за мач. Целта ни е Топ 3“, коментира Тунчев.