Херо: В края имахме късмет! Футболистите ни не са еднакво подготвени

0
-
-

Старши треньорът на Берое – Димитър Димитров, сподели мнението си за победата с 2:0 над Етър.

„Футболът е концентрация от първата до последната минута. Първото полувреме не седяхме добре, но втората част бе различно. Пропуснахме добри положения, но за щастие в края имахме късмет. Футболистите ни не са еднакво подготвени.

Пропускахме много и в контролите. Надявам се това да не е липса на качества, а да е моментно състояние. На моменти играем колебливо в защита и можеше да ни вкарат. Слабо първо полувреме, но от второто съм доволен. Трябват ни още 1-2 седмици, за да вкараме във форма новите.

Продажбата на Бригидо ни промени схемата в последния момент. Това също се оказа решаващо. Няма да имаме повече нови. Липсата на външни халфове ни ограничава“, коментира Херо.