Левски удари ЦСКА-София насред Панчарево за 12-а поредна победа при U15

0
-
-

„Левски“ U15 победи ЦСКА-София U15 с 2:1 в мач от 12-и кръг. Срещата се игра на първи терен на базата в Панчарево. Това е 12-а поредна победа за „сините“, които са убедителни лидери на върха в класирането с 11 точки пред днешния си съперник.

Любомир Тодоров откри за „Левски“ в 16-ата минута от пряк свободен удар. Шест минути по-късно момчетата на Петър Карачоров удвоиха преднината си. „Сините“ отнеха топката в половината на домакините, организираха бърза атака, която бе завършена успешно от капитана Виктор Василев.

Две минути преди края Кристиан Георгиев отбеляза почетно попадение за ЦСКА-София.

Съставът на Левски“ U15Йоан Загоров, Георги Коричков, Слави Чакъров, Виктор Василев-капитан, Симеон Василев, Антоан Стоянов, Любомир Тодоров (Стилиан Бързачки), Виктор Добрев (Виктор Димитров), Петко Панайотов (Боян Иванов), Константин Габерски (Костадин Калчев), Марио Дадаков;

В мач от елитната група при родените през 2003-2004 година пък „Левски“ победи като домакин „Локомотив“ (София). „Сините“ постигнаха обрат, след като получиха попадение в 9-ата миун. Виктор Атанасов и Георги Атанасов обаче донеса успеха с голове в 27-ата и 47-ата мин.

Съставът на „Левски“ U16: Пламен Андреев, Емил Кьосов, Димитър Андреев, Атанас Йорданов, Адриан Дончев (Алекс Минчев), Александър Асенов, Радослав Петров, Георги Атанасов, Антон Иванов, Никола Църовски (Теодор Иванов), Виктор Атанасов