0
DJAMBAZKI
-
-

Отборът на Беласица Петрич трудно победи с 3:2 Балкан Ботевград в среща от 4-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе първа победа за сезона за комитите. А срещата на стадион „Цар Самуил“ бе и официален дебют за наставника Атанас Джамбазки. Неговото наказание за една година от БФС изтече на 18-ти август. По ирония на съдбата реферът който Джамбата удари преди година- Симеон Великов имаше наряд и за този мач…Гостите първи поведоха в мача с гол на Владимир Георгиев, но още до почивката Беласица обърна резултата с голове на Благой Наков от дузпа и Владимир Кабранов. Гостите натиснаха здраво след почивката и в 53-тата минута Кристиян Ковачев изравни, а минути по-късно момчетата на играещия треньор Николай Христозов удариха и греда. Десет минути преди края Васил Божинов вкара победния гол за Бела.В следващия кръг Беласица гостува на Надежда Доброславци, а Балкан почива заради нечетния брой отбори.