Промени в програмата в Трета лига и „А“ ОФГ:
Трета лига – Югоизточна група
Марица – Сокол (Марково) – в неделя, вместо в събота
Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 4 кръг – 18:00 часа
ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Миньор“(Раднево)
ГС:Александър Аргиров – Бургас
АС:Стефан Димитров – Бургас
АС:Георги Георгиев – Бургас
4-ти съдия:Денислав Сталев – Пловдив
Делегат:Борис Ганев – Пловдив
ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)
ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали
АС:Даниел Караилиев – Кърджали
АС:Божидар Карафейзиев – Кърджали
4-ти съдия:Валентин Чаушев – Кърджали
Делегат:Николай Генков – Кърджали
ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) от 19:00 часа
ГС:Тодор Тодоров – Пловдив
АС:Ириней Бодуров – Пловдив
АС:Кристиян Петров – Стара Загора
4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас
Делегат:Марко Налбантов – Пловдив
ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Несебър“(Несебър)
ГС:Райко Чакъров – Пловдив
АС:Йордан Петров – Пловдив
АС:Светослав Енчев – Пловдив
4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора
Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив
ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Загорец“(Нова Загора)
ГС:Мюмюн Сар – Бургас
АС:Станимир Илков – Бургас
АС:Младен Вълков – Бургас
4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол
Делегат:Румен Величков – Бургас
25.08./неделя/2019 г. – 18:00 часа
ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)
ГС:Георги Иванов – Пловдив
АС:Георги Стамболджиев – Пловдив
АС:Иван Чобанов – Пловдив
4-ти съдия:Божидар Шуманов – Смолян
Делегат:Андрей Бонев – Пловдив
ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Сокол“(Марково)
ГС:Стилян Димитров – Хасково
АС:Желязко Атанасов – Хасково
АС:Петър Балтов – Сливен
4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково
Делегат:Петър Зехтински – Пловдив
ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)
ГС:Неделчо Гаджалов – Пловдив
АС:Лазар Лазаров – Пловдив
АС:Константин Стаматов – Пловдив
4-ти съдия:Христо Василев – Хасково
Делегат:Милко Якимов – Пловдив
ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Атлетик“(Куклен)
ГС:Иван Петров – Ямбол
АС:Емил Иванов – Ямбол
АС:Стоян Зафиров – Ямбол
4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив
Делегат:Ивайло Дуков – Ямбол