0
eef7e2a2e24225bd3a0e83ca47432483 XL
-
-

Септември разби с 4:0 Вихрен Сандански в среща от междинния 26-ти кръг на Югозападната Трета лига. С 4 гола за 20 минути домакините записа категорична победа срещу третия в групата. А това бе и най-тежката загуба на отбора от Сандански през този сезон. Второто полувреме се игра на осветление.
Резултатът бе открит от домакините още в 15-та минута. Точен от дузпа бе Владимир Каптиев, а наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Марио Топузов. 5 минути по-късно Борислав Хазуров покачи на 2:0. Той се завърна от Вихрен в Симитли през зимната пауза.
За 3:0 се разписа привлеченият от Пирин Благоевград Марио Топузов в 28-та минута, а в 35-та отново Каптиев оформи крайното 4:0. В класирането Септември вече е на 12-та позиция с 28 точки, а Вихрен е на 4-то място с 48 пункта. В следващия кръг отборът от Сандански приема лидера Хебър, а Септември гостува на Марек.