Барселона взриви Симитли

0
-
-

Барселона с Радослав Кирилов и Борислав Цонев е големият победител в коледния турнир по футбол на малки вратички Симитли 2017, организиран в памет на Иван Янчев. Кметът на Общината Апостол Апостолов, който е създател на турнира, заедно със сина на Иван Янчев – Боби Янчев, връчиха купите и наградите за призьорите.

На финала Барселона се наложи с 4:2 срещу победителя от миналата година Жълта подводница и заслужи купата. За третото и четвърто място се бориха VIVA и Полена, като VIVA се наложи с 8:5.

Финалът беше под строгото съдийско око на международния съдия Стефан Апостолов.

За най-добър бранител бе избран Иван Балиов-Рачката, който е и вратар на VIVA, звездата от Берое Борислав Цонев (Барселона) бе избран за най-добър нападател, Кристиян Михайлов от Полена стана най-добрият защитник, футболистът на Пирин Радослав Кирилов (също от отбора-победител) грабна призовете за голмайстор и най-полезен играч на турнира.

Специална награда за организирането и принос в турнира получи Лазар Ханджийски от Полена.

Кметът Апостол Апостолов благодари на всички участници, като отбеляза, че има желанието всяка година отборите да не намаляват, а да стават все по-многобройни.