11 златни медала за „Киокушин Спирит“ на държавното отборно първенство по карате за деца

0
karate 1

За 13-та поредна година град Бургас бе домакин на Държавното Първенство за деца от 5 до 13 години, което се състоя в зала „Бойчо Брънзов“ на 14-ти Април (събота) 2018г. от 13:00ч..

Турнирът бе организиран по инициатива на Международната Карате Организация Киокушинкайкан и представителя й за страната – БКА – ИКО България начело със Световния Шампион Шихан Емил Костов. Съорганизатор на мероприятието бе Община Бургас и Спортен Карате Клуб „Киокушин Спирит“ – с Председател Двукратната Световна Шампионка на ката – Сенсей Гергана Апостолова-Костова.

Първенството, в което взеха участие 160 състезатели от различните клубове на страната, членове на ИКО България, започна с едноминутно мълчание в съпричастност със загиналите и пострадалите от катастрофата на магистрала „Тракия“.

То започна по традиционния начин -Тайко (японски обичай), след което всички каратеки имаха възможността да направят загрявка с нациоалните състезатели: Кирил Боев – Двукратен Балкански и Многократен Републикански Шампион, Богомил Костов – Европейски, Балкански и Многократен Републикански Шампион на кумите и ката и Борислав Борисов – Многократен Републикански Шампион.

На челни места от бургаския клуб „Киокушин Спирит“ се класираха:

I-во място

Евгения Георгиева

I-во място

Игор Пейчев

I-во място

Каролина Наваро

I-во място

Арина Попова

I-во място

Георги Димитров

I-во място

Валентин Борисов

I-во място

Митко Стоянов

I-во място

Гергана Имперова

I-во място

Иван Павловски

I-во място

Иван Павловски

I-во място

Валентин Желев

II-ро място

Любомир Янев

II-ро място

Михаил Сачанов

II-ро място

Ярослава Прудникова

II-ро място

Руслан Момчилов

II-ро място

Стратимир Стратиев

II-ро място

Динко Наваро

III-то място

Димитрий Шумилин

III-то място

Иван Богатърев

III-то място

Стефан Скочев

III-то място

Даниел Димов

III-то място

Владимир Абрашев

III-то място

Александър Драгов

IV-то място

Марио Чолаков

IV-то място

Алексия Янева

IV-то място

Симеон Славов

IV-то място

Росен Янков

IV-то място

Александр Потапов

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ ПОЛУЧИХА:

Ø Йоан Петровски -4г. (СК“ИЧИ ГЕКИ Варна“) – НАЙ-МАЛЪК СЪСТЕЗАТЕЛ;

Ø Иван Павловски (СКК“Киокушин Спирит“ – Бургас)- НАЙ-ГОЛЯМ БОЕН ДУХ;

Ø Васил Манев (СК“ИЧИ ГЕКИ Варна“) – НАЙ-ТЕХНИЧЕН СЪСТЕЗАТЕЛ;

-Реклама-

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете Вашия коментар тук
Моля, въведете името си тук