Ное. 5, 1 месец по-рано

Несебър падна от Литекс, слезе до девето място (ВИДЕО)

header_spot

Отборът на Литекс спечели с минималното 1:0 домакинството си на Несебър в последен двубой от 14-ия кръг на Втора професионална лига. Единственото попадение в Града на люляците реализира опитният Искрен Писаров, който се разписа в 78-ата минута с много хубав удар от границата на наказателното поле.

Със спечелените три точки край Покрития мост момчетата на старши треньора Живко Желев събраха 21 в актива си, заеха седмото място в подреждането и се отдалечиха на четири от зоната на изпадащите.

С втората поредна загуба, която допусна, Несебър пък се свлече до деветата позиция в подреждането и с 20 точки на сметката си се доближи до съседите си от Поморие и Созопол.

masterhouse

Сподели "Несебър падна от Литекс, слезе до девето място (ВИДЕО)" през

Все още няма коментари.

Оставете отговор

Повече в ВИДЕО
20:24, 7 минути по-рано

Пачука отнесе Ал Джазира и грабна бронза на световното (ВИДЕО)

Пачука победи домакина Ал Джазира с 4:1 и се окичи с бронзовите медали от световното клубно първенство по футбол. Мексиканците поведоха в резултата в 37-ата минута, когато Хара изведе Урета сам срещу вратаря и той се разписа с диагонален удар. Ал Шам…

18:33, 2 часа по-рано

И ЦСКА скочи на Кабаков! „Армейците“ пуснаха избрани моменти и попитаха: Кой всъщност е ощетеният отбор? (ВИДЕО)

ЦСКА пусна избрани моменти от мача с Лудогорец за Купата на България, в които от клуба са категорични, че са били ощетени от съдийската бригада. Видеото пък е озаглавено „Кой всъщност е ощетеният отбор?“….

18:23, 2 часа по-рано

Намери се кой да тресне Интер и то насред „Меаца“ (ВИДЕО)

Лидерът в италианската Серия А Интер допусна изненадваща загуба като домакин. „Нерадзурите“ отстъпиха с 1:3 на Удинезе в мач от 17-ия кръг на Калчото. По този начин елитът на Италия остана без непобеден отбор и всички тимове имат поне по …