Къде да тренира Вашето дете

deca sportУважаеми читатели на KotaSport.com, нашата медия Ви предоставя информация за спортните клубове в Бургас, в които може да запишете Вашето дете да тренира.

Всеки един от спортните клубове, развиващ дейност на територията на Община Бургас, може да изпрати данни на редакционната поща на сайта (news@kotasport.com) за тренировките, които провежда. Информацията своевременно ще бъде допълвана.

Снимка: pediatriccenterofroundrock.com

Харесай Фейсбук страницата на KotaSport.com ТУК

БК Делфин – Всеки ден по график – зала Бойчо Брънзов – Евтим Банев 0878771677

БК ЧЕРНОМОРЕЦ – Всеки ден по график  – Зала Бойчо Брънзов – Пламен Янев 0878125903

СК Ронин (Карате): Понеделник, сряда и петък; 19:00 ч.; к-с Славейков – у-ще „К. Преславски”/ вторник и четвъртък; 19:00 ч.; к-с Братя Миладинов – у-ще „Братя Миладинови”/ Иван Тодоров: 0898/784467

СК Победа – Черноморец (Бокс): Всеки ден; 10:30 ч. и 16:30 ч.; ст. „Черноморец”/ Иван Попов: 0889/406393

СК Интер (Кик бокс): Вторник и четвъртък; 19:00 ч.; з. „Младост”; събота и неделя – Средец зала кикбокс 15:00 ч./ Васил Вълков: 0885/963541

СК Аякс (Кик бокс): Понеделник, сряда и петък; 19:00 ч.; з. „Младост”/ Йордан Дичев: 0885/880808

СКК Киокушин Спирит (Киокушин карате): Вторник, четвъртък и петък; 19:30; СЦ Аякс/ Гергана Апостолова: 0897/978103

СК Самурай – Всеки ден от 10,30 и 16 часа – Хотел Космос

СК Кудо-Бургас (Кудо): Всеки ден; 20:00 ч.; Младежки дом/ Антоан Парчев: 0899/111955

СК Черноморец (Борба): Всеки ден; 10:30 и 16:30; СЦ Славейков/ Георги Георгиев: 0886/320069

СК Класическ борба – Бургас (Класическа борба): Всеки ден; 10:00 16:30; ст. Черноморец, зала за борба/ Николай Дачев: 0899/506322

КВТ Черноморец (Вдигане на тежести): Всеки ден; 10:00 ч.; ст. Черноморец (зала за щанги)

ПК Бриз – Всеки ден по график – Младежки дом, басейн Флора – Соня Стойчева 0888449665

ПК Метропол – Всеки ден по график – Младежки дом, басейн Флора – Хариета Гарибян 0888239720

ПК Черноморец – Всеки ден по график – Младежки дом, Басейн Меден рудник, басейн Флора – Люба Панайотова 0887671796

ПК „Започни да плуваш“  – Понеделник, Сряда и Петък от 17 часа – Басейн – хотел Аква

СК Европул: Всеки ден; 10:00 и 16:00 ч.; СЦ Славейков/ Румен Ангелов 0888627272

СК ВРОМОС – График по договорка – Радко Петров 0988931445

СК ЕЛЕНА ТИЙМ – Всеки ден  от 16 часа – Павлина Апостолова 0897978102

ПФК Нефтохимик: Всеки ден; СЦ Изгрев и Долно Езерово

ФК Черноморец 1919: Всеки ден; ст. „Черноморец” и СЦ Славейков

СФК Свети Никола:

ФА Бургас спорт: Всеки ден; СЦ „Каменица арена”

ДФК Звездичка: Всеки ден; „Звездичка арена”

КСА Нефтохомик – Всеки ден от 10 и 16,30 часа – Зала Нефтохимик – Красимира Щерева 0889752522

КЛУБ ПО СПОРТНА АКРОБАТИКА БУРГАС – Всеки ден от 10 и 16,30 часа  – зала Нефтохимик Камелия Борисова 0887879241

СК Маратонец – вторник, четвъртък, събота и неделя – 10 часа – Морска градина, до яхтклуба – Тянка Дукова 0899142326